AXIAL-PISTON PUMP A A4VSO 180 DRG /30R-PPB13N00
R902404121
Out of stock
Information
| DRG differential pressure | 0 bar |
| Drive power | 0 kW |
| Iteration | 6 |
| Max. displacement (#1) | 190 cm³ |
| Max. flow (#1) | 285 l/min |
| Pressure controller setting | 370 bar |
| Pressure differential FR | 0 bar |
| Product family | A4VS |
| Rotational speed | 1500 rpm |
| Short Description | AXIAL-PISTON PUMP A A4VSO 180 DRG /30R-PPB13N00 |
| Size (displacement) | 180 |
| Weight | 107.948 kg |