AXIAL-PISTON PUMP A A4VSO 190 HS5E /30R-VZB25U99
R902569940
Out of stock
Information
| DRG differential pressure | 0 bar |
| Drive power | 0 kW |
| Iteration | 6 |
| Max. displacement (#1) | 250 cm³ |
| Max. flow (#1) | 375 l/min |
| Pressure controller setting | 372 bar |
| Pressure differential FR | 0 bar |
| Product family | A4VS |
| Rotational speed | 1500 rpm |
| Short Description | AXIAL-PISTON PUMP A A4VSO 190 HS5E /30R-VZB25U99 |
| Size (displacement) | 190 |
| Weight | 117.339 kg |