AXIAL-PISTON PUMP A A4VSO 40 HS5EV /10R-PZB25N00
R902564081
Out of stock
Information
| DRG differential pressure | 0 bar |
| Drive power | 0 kW |
| Iteration | 6 |
| Max. displacement (#1) | 71 cm³ |
| Max. flow (#1) | 107 l/min |
| Pressure controller setting | 356 bar |
| Pressure differential FR | 0 bar |
| Product family | A4VS |
| Rotational speed | 1500 rpm |
| Short Description | AXIAL-PISTON PUMP A A4VSO 40 HS5EV /10R-PZB25N00 |
| Size (displacement) | 40 |
| Weight | 44.842 kg |